OK

Aktualności

24 maja 2017

NANOTEXNOLOGY 2017

QSAR Lab Sp. z o. o. będzie reprezentowana przez Prezesa Zarządu Prof. Tomasza Puzyna podczas wydarzenia Nanotexnology 2017.

NANOTEXNOLOGY 2017 odbędzie się 5 lipca 2017 r. w Salonikach w Grecji.

NANOTEXNOLOGY 2017 to międzynarodowe, kompleksowe wydarzenie obejmujące konferencję poświęconą Nano-naukom  i Nanotechnologii, Sympozjum na temat Elastycznej Elektroniki Organicznej (Flexible Organic Electronics), Letnie Szkoły i Wystawę. NANOTEXNOLOGY 2017 eksploruje nowo pojawiające się dziedziny Nanotechnologii, Elektroniki Organicznej i Nanomedycyny, jak również łączy w sobie aktywną społeczność naukowców, inżynierów i przedsiębiorców w celu promowania współpracy badawczej i przemysłowej oraz transferu technologii.

więcej
26 kwietnia 2017

Konkursy Partnerskie QSAR Lab

Partnerskie wnioski unijne w ramach Programu Horyzont 2020

więcej
QSAR Lab na Bioinnovation 2016
11 października 2016

QSAR Lab na Bioinnovation 2016

W ostatnim tygodniu przedstawiciele naszej spółka mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji Bioinnovation 2016. Konferencja ta, realizowana w gościnnych progach Gdańskiego Parku Naukowo Technicznego, dała możliwość naukowcom i przedsiębiorcom działającym w szeroko rozumianej branży "life science" prezentacji najnowszych, nierzadko rewolucyjnych projektów stanowiących dobrą praktykę implementacji wyników badań naukowych do rzeczywistości rynkowej.

więcej
CompNanoTox 2017

CompNanoTox 2017

Druga edycja konferencji CompNanoTox odbędzie się w Gdańsku, w czerwcu przyszłego roku. QSAR Lab będzie miało zaszczyt pełnić rolę Partnera Organizacyjnego konferencji.

więcej
QSAR Lab będzie brał udział w programie akceleracyjnym prowadzonym przez Fraunhofer MOEZ

QSAR Lab będzie brał udział w programie akceleracyjnym prowadzonym przez Fraunhofer MOEZ

Z radością informujemy, że QSAR Lab będzie częścią międzynarodowego programu akceleracyjnego prowadzonego przez Fraunhofer Center for International Management and Knowledge Economy ułatwiającego polskim innowacyjnym przedsiębiorstwom wejście na rynek niemiecki.

więcej
Zaszczytna nominacja dla naszego Prezesa Zarządu

Zaszczytna nominacja dla naszego Prezesa Zarządu

Dr hab. Tomasz Puzyn, prof. UG został nominowany do reprezentowania Polski w pracach grupy roboczej ekspertów w zakresie bezpieczeństwa nanonauki, nanotechnologii i zaawansowanych materiałów.

więcej
Nowy artykuł naukowy

Nowy artykuł naukowy

Nowy artykuł naukowy współautorstwa członków QSAR Lab został właśnie opublikowany.

więcej
 

Ta strona używa plików cookies więcej   OK. Rozumiem