OK

Aktualności

Spotkanie trzech Europejskich Projektów H2020 - Reykjavik
5 marca 2020

Spotkanie trzech Europejskich Projektów H2020 - Reykjavik

W pierwszych dniach spotkań w Reykjaviku wzieliśmy udział w warsztatach „InChIKey dla Nano”, zorganizowanych wspólnie przez projekty RiskGONE, NanoSolveIT i NanoCommons. Warsztaty dotyczyły opracowania nowych i unikalnych identyfikatorów nanomateriałów, które będą wykorzystywane zarówno do celów naukowych, jak i regulacyjnych.

Walne zgromadzenie projektu NanoSolveIT odbyło się we wtorek (04.02). Podczas spotkania partnerzy omawiali działania z pierwszego roku, dzielili się pomysłami i ustalali cele na następny rok. Tomasz Puzyn, Prezes QSAR Lab, podsumował dotychczasowe prace i kamienie milowe w 5. Pakiecie Roboczym projektu, który z dumą prowadzimy.

W kolejnych dniach odbyło się wspólne spotkanie wszystkich projektów - NanoSolveIT, RiskGONE Project i NanoCommons. Celem spotkania było wzmocnienie współpracy i dotychczasowych działań w ramach trzech projektów.

Ostatniego dnia partnerzy projektu RiskGone spotkali się, aby podsumować dotychczasowe działania i zaplanować nadchodzące.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu bycia częścią tak zacnego grona specjalistów od oceny ryzyka i zarządzania nanomateriałami.

 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Czytaj więcej Zgoda