Zespół QSAR Lab się powiększa!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Martynę Urbanowicz i Dawida Grabarka, którzy w ostatnim czasie zasilili  Zespół QSAR Lab.

Martyna Urbanowicz jest kierownikiem biura zarządu i specjalistą B+R.

Od 14 lat zajmuje się obsługą administracyjną biur, a od 5 lat związana z z jednostkami naukowo-badawczymi. Ukończyła szereg kursów merytorycznych w tym: AGILE PM, zarządzenie projektami PMI, zarządzanie konfliktem, budowanie i kierowanie zespołem.

W Spółce zajmuje się obsługą formalną i finansową realizowanych projektów oraz koordynacją i obsługą administracyjną biura.

Dawid Grabarek zasilił nasz zespół jako specjalista B+R. Specjalizuje się w obliczeniach chemii kwantowej, szczególnie metodologii QM/MM w stosowaniu do biosystemów.

Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Ukończył biotechnologię ze specjalnością bioinformatyka. W swojej pracy badawczej wykorzystywał zaawansowane metody chemii kwantowej do obliczeń właściwości absorpcji i emisji światła chromoforów białek retinelidynowych i fluorescencyjnych. W szczególności, w swojej pracy doktorskiej opisał wpływ białkowego otoczenia chromoforów białek fluorescencyjnych na ich jedno- i dwufotonowe widma absorpcyjne.

Ponadto, zaznajomiony jest z przeprowadzaniem i analizą wyników symulacji dynamiki molekularnej.

W QSAR Lab. zaangażowany jest w projekty wymagające obliczeń metodami ab initio właściwości elektronowych i spektroskopowych badanych układów molekularnych.

Jeszcze raz, serdecznie witamy Was w naszej firmie i mamy nadzieję, że współpraca dostarczy nam wielu ciekawych wyzwań i satysfakcji!

Zostaw komentarz