Szkolenia

Szkolenia

Dzięki eksperckiej wiedzy z zakresu chemoinformatyki, projektowania zaawansowanych materiałów i oceny bezpieczeństwa chemicznego oraz wieloletniemu doświadczeniu w pracy przy zleceniach komercyjnych, zespół naukowy QSAR Lab oferuje szereg specjalistycznych szkoleń.

Nasze szkolenia prowadzone są przez zespół badawczy złożony ze specjalistów z zakresu komputerowego projektowania i analizy nowych, bezpiecznych chemikaliów, nanotechnologii, nanotoksykologii, statystyki chemicznej i chemometrii.

Szkolenia mogą odbywać się według standardowych programów opracowanych przez specjalistów lub modyfikowanych według potrzeb klienta.

Szkolenie obejmuje część teoretyczną, w formie wykładu oraz część praktyczną (warsztatową), podczas której uczestnicy samodzielnie wykonują omawiane zagadnienia na swoich komputerach.

Każdy kurs może być realizowany w dwóch formach:

  • Szkolenia otwarte – przeprowadzane dla określonej liczby uczestników mniej więcej raz na pół roku.
  • Szkolenia indywidualne – przeprowadzane na specjalne zamówienie dla firm i instytucji.

Wszystkie szczegóły takie jak: cena, czas i miejsce szkolenia, moduły – ustalane indywidualnie z klientem. W sprawie szkoleń dedykowanych prosimy o kontakt: contact@qsarlab.com

Kontakt

Aktualne szkolenia otwarte:

w ocenie bezpieczeństwa chemicznego

Poznaj metody szeroko stosowane w ocenie właściwości chemicznych, toksyczności i potencjalnych zagrożeń związanych z substancjami chemicznymi.

Kurs obejmuje zagadnienia w zakresie metod uczenia maszynowego, baz danych, deskryptorów molekularnych, analizy podobieństw, read-across i modelowania QSAR/QSPR. 

metody nadzorowane i nienadzorowane w chemii obliczeniowej 

Interesujesz się lub pracujesz z chemią obliczeniową, analizą danych chemicznych i programowaniem w Pythonie? Naucz się stosować techniki analizy danych do dużych zbiorów danych chemicznych.

Kurs uczy uczestników zarówno nadzorowanych jak i nienadzorowanych metod analizy danych chemicznych.

symulacja dynamiki molekularnej i dokowanie molekularne

Interesujesz się lub pracujesz z chemią obliczeniową, biologią i odkrywaniem leków?

Kurs ma na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności w zakresie modelowania molekularnego, koncentrując się na dwóch podstawowych technikach: symulacji dynamiki molekularnej i dokowania molekularnego.

Opinie kursantów:

Razem raźniej

Otrzymaj 10% zniżki na szkolenie otwarte dla każdego kolejnego pracownika z Twojej firmy. 
Chcesz wiedzieć więcej?